شرکت توئیتر قابلیت ضبط پیام صوتی در برنامه خود را برای تعداد بیشتری از کاربران سیستم عامل iOS فعال ساخت و به نظر می آید پلتفرم مذکور این بار کمی قابلیت جدید خود را جدی تر گرفته باشد. این شرکت با انتشار قابلیت جدید خود برای کاربران iOS اظهار داشت که سعی دارد متن پیام های صوتی ضبط شده را نیز در فایل آن ها قرار دهد تا کاربران به سادگی از محتوای هر پیام صوتی باخبر شوند.

به نظر می آید اقدام اخیر شرکت توئیتر به دلیل اعتراض کاربران مبنی بر عدم توجه این شرکت به ناتوانان و کم توانان صورت گرفته است. در حال حاضر قابلیت پیام صوتی شرکت توئیتر به شکل یک پست منتشر می شود و کاربران می توانند با لمس علامت پخش محتوای فایل به اشتراک گذاشته شده را بشنوند.

عدم آمادگی توئیتر در ایجاد دسترسی برای ناتوانایان


بر اساس اطلاعات منتشر شده شرکت توئیتر، تیم برنامه نویسی برای ایجاد دسترسی های لازم کم توانان ندارد و پس از اعتراض کاربران درخواستی را به کارمندان خود ارسال کرده که به صورت داوطلبانه اقدام به توسعه بخش مورد نظر کنند. این شرکت در حال حاضر قصد دارد گروه های برنامه نویسی مشخصی را برای توسعه بخش دسترسی ناتوانایان تشکیل دهد.

این مجموعه از تاریخ دوم سپتامبر تا کنون دو تیم برنامه نویسی معرفی کرده که قرار است قابلیت های مختلف توئیتر را برای ناتوانان و کم توانان قابل استفاده کنند. به دنبال این مسائل سخنگوی توئیتر اظهار داشت که این شرکت به زودی از ویژگی تولید زیرنویس خودکار توسط هوش مصنوعی برای ویدئو ها و فایل های صوتی رونمایی خواهد کرد. طبق اطلاعات منتشر شده از این شخص قابلیت های مورد نظر تا اوایل سال ۲۰۲۱ به شبکه اجتماعی توئیتر اضافه خواهند شد.

مشخص نیست که قابلیت زیرنویس خودکار فایل های صوتی توئیتر دقیقا چه تاریخی عرضه می شوند و این شرکت نیز پاسخ دقیقی در این رابطه به خبرگزاری ها نداده است. افرادی که از سیستم عامل iOS استفاده نمی کنند و تمایل دارند از قابلیت ضبط فایل صوتی در حساب کاربری خود برخوردار شوند باید مدتی صبر پیشه کنند چرا که ویژگی مذکور همچنان از نظر شرکت سازنده تکمیل نشده است. توئیتر همچنین قصد دارد قابلیت ضبط فایل های صوتی خود را به بخش پیام خصوصی نیز اضافه کند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

امکان ضبط پیام صوتی در توئیتر برای دارندگان آیفون فراهم شد

امکان ضبط پیام صوتی در توئیتر برای دارندگان آیفون فراهم شد

به وبلاگ خود خوش امدید

توئیتر ,شرکت ,قابلیت ,صوتی ,های ,کاربران ,این شرکت ,پیام صوتی ,های صوتی ,را برای ,شرکت توئیتر

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

roytiaconto تعمیرات دوربین farasoovct buybusticketsfromterminal lovelypoet امنیت هوشمند مطالب اینترنتی نرم افزار بانک سوالات درسی بنه وار طایفه شهنی Jennifer's notes